Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 10238
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
Gaylord Industries 10238 Switch Pushbutton Test
Item:
#1833959
Technical details
| Manufacturer | Gaylord Industries |
|---|---|
| Model Number | 10238 |
| Manufacturer Part # | 10238 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Gaylord Industries 10238 Switch Pushbutton Test