$377.55
$444.32
Compare Price
You save
$66.77
(15%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Gaylord Industries 10317 Hv Ob Anod Supply Grille
Item:
#1476611
Technical details
| Manufacturer | Gaylord Industries |
|---|---|
| Model Number | 10317 |
| Manufacturer Part # | 10317 |
| Height | 6.85" |
| Width | 10.1" |
| Depth | 18.8" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Gaylord Industries 10317 Hv Ob Anod Supply Grille
$377.55
$444.32
You save
$66.77
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Gaylord Industries 10317 Hv Ob Anod Supply Grille