$300.29
$378.66
Compare Price
You save
$78.37
(21%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Gaylord Industries 19793 Gl G510ef 2.5x2
Item:
#1476650
Technical details
| Manufacturer | Gaylord Industries |
|---|---|
| Model Number | 19793 |
| Manufacturer Part # | 19793 |
| Height | 9" |
| Width | 9.9" |
| Depth | 13.9" |
| Weight | 45.66 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Gaylord Industries 19793 Gl G510ef 2.5x2
$300.29
$378.66
You save
$78.37
(21%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Gaylord Industries 19793 Gl G510ef 2.5x2