Free Shipping
Free Shipping
$1,281.62
$1,508.29
Compare Price
You save
$226.67
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Gaylord Industries 21771 .25wc Transducer
Item:
#1476497
Technical details
| Manufacturer | Gaylord Industries |
|---|---|
| Model Number | 21771 |
| Manufacturer Part # | 21771 |
| Height | 2.3" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 3.45" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Gaylord Industries 21771 .25wc Transducer
$1,281.62
$1,508.29
You save
$226.67
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Gaylord Industries 21771 .25wc Transducer