Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Gaylord Industries 30480 Hood Detergent 30 Gallon Drum
Item:
#1476379
Technical details
| Manufacturer | Gaylord Industries |
|---|---|
| Model Number | 30480 |
| Manufacturer Part # | 30480 |
| Height | 12" |
| Width | 12" |
| Depth | 13" |
| Weight | 99 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Gaylord Industries 30480 Hood Detergent 30 Gallon Drum