Free Shipping
Free Shipping
$13,790.22
$16,229.28
Compare Price
You save
$2,439.06
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Gaylord Industries 30889 C 6000 D Sequential Control Up To 9 Sequ
Item:
#1476675
Technical details
| Manufacturer | Gaylord Industries |
|---|---|
| Model Number | 30889 |
| Manufacturer Part # | 30889 |
| Height | 11" |
| Width | 14" |
| Depth | 41" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Gaylord Industries 30889 C 6000 D Sequential Control Up To 9 Sequ
$13,790.22
$16,229.28
You save
$2,439.06
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Gaylord Industries 30889 C 6000 D Sequential Control Up To 9 Sequ