Free Shipping
Free Shipping
$12,663.69
$14,903.51
Compare Price
You save
$2,239.82
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Gaylord Industries 30890 C 6000 D Standard Control
Item:
#1476383
Technical details
| Manufacturer | Gaylord Industries |
|---|---|
| Model Number | 30890 |
| Manufacturer Part # | 30890 |
| Height | 5" |
| Width | 6.5" |
| Depth | 30" |
| Weight | 0.48 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Gaylord Industries 30890 C 6000 D Standard Control
$12,663.69
$14,903.51
You save
$2,239.82
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Gaylord Industries 30890 C 6000 D Standard Control