Free Shipping
Free Shipping
$5,436.28
$6,397.79
Compare Price
You save
$961.51
(15%)
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Gaylord Industries 76057 Elx Uvi 3 Light Module (complete) Includ
Item:
#1476677
Technical details
| Manufacturer | Gaylord Industries |
|---|---|
| Model Number | 76057 |
| Manufacturer Part # | 76057 |
| Height | 7" |
| Width | 18" |
| Depth | 42" |
| Weight | 0.61 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Gaylord Industries 76057 Elx Uvi 3 Light Module (complete) Includ
$5,436.28
$6,397.79
You save
$961.51
(15%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Gaylord Industries 76057 Elx Uvi 3 Light Module (complete) Includ