Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 00-087711-201-1
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
GE/Hobart 00-087711-201-1 Switch Pos Action
Item:
#1487799
Technical details
| Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-087711-201-1 |
| Manufacturer Part # | 00-087711-201-1 |
| Height | 0.7" |
| Width | 3.05" |
| Depth | 3.6" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
GE/Hobart 00-087711-201-1 Switch Pos Action
$33.79
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
GE/Hobart 00-087711-201-1 Switch Pos Action
