Free Shipping
Free Shipping
$1,486.64
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
GE/Hobart 00-119760-00001 Cylinder Assembly Tin
Item:
#1488085
Technical details
| Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-119760-00001 |
| Manufacturer Part # | 00-119760-00001 |
| Height | 9.35" |
| Width | 12.6" |
| Depth | 13.8" |
| Weight | 11.57 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
GE/Hobart 00-119760-00001 Cylinder Assembly Tin
$1,486.64
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
GE/Hobart 00-119760-00001 Cylinder Assembly Tin
