Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
GE/Hobart 00-439870-00005 Knife 1000 2000
Item:
#1489121
Technical details
| Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-439870-00005 |
| Manufacturer Part # | 00-439870-00005 |
| Height | 3.2" |
| Width | 17" |
| Depth | 17.7" |
| Weight | 6.42 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
GE/Hobart 00-439870-00005 Knife 1000 2000
