$68.29
$109.58
Compare Price
You save
$41.29
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
GE/Hobart 00-478747 DIAMOND Truing Stone Diamond
Item:
#1137855
Technical details
| Fits with Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-478747 DIAMOND |
| Manufacturer Part # | 00-478747 DIAMOND |
| Height | 1" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
GE/Hobart 00-478747 DIAMOND Truing Stone Diamond
$68.29
$109.58
You save
$41.29
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
GE/Hobart 00-478747 DIAMOND Diamond Surface Stone, , , Hobart Slicer Models 2612 2712e 2812 2912
