Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
GE/Hobart 00-479037-00001 I Clutch Rod Kit New Style
Item:
#1489480
Technical details
| Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-479037-00001 |
| Manufacturer Part # | 00-479037-00001 |
| Height | 5.5" |
| Width | 9.1" |
| Depth | 17.4" |
| Weight | 4.56 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
GE/Hobart 00-479037-00001 I Clutch Rod Kit New Style
About this item
Product Details
Product Details
GE/Hobart 00-479037-00001 I Clutch Rod Kit New Style
