Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
GE/Hobart 00-874197 Shaft Bowl Pin Handle
Item:
#1489765
Technical details
| Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-874197 |
| Manufacturer Part # | 00-874197 |
| Height | 0.8" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 3.7" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
GE/Hobart 00-874197 Shaft Bowl Pin Handle
$11.59
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
GE/Hobart 00-874197 Shaft Bowl Pin Handle
