Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other 00-892038
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
GE/Hobart 00-892038 Coil Solenoid Valve Steam 120v
Item:
#1489901
Technical details
| Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-892038 |
| Manufacturer Part # | 00-892038 |
| Height | 2.55" |
| Width | 3.4" |
| Depth | 4.8" |
| Weight | 0.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
GE/Hobart 00-892038 Coil Solenoid Valve Steam 120v
