Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
GE/Hobart 00-918238-00007 Pump/mtr Assemblyu 1/6 Hp Dual
Item:
#1490514
Technical details
| Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | 00-918238-00007 |
| Manufacturer Part # | 00-918238-00007 |
| Height | 6.93" |
| Width | 9.75" |
| Depth | 10.65" |
| Weight | 13.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
GE/Hobart 00-918238-00007 Pump/mtr Assemblyu 1/6 Hp Dual
About this item
Product Details
Product Details
GE/Hobart 00-918238-00007 Pump/mtr Assemblyu 1/6 Hp Dual