Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
GE/Hobart 01-1000V9-00170 Controlignition 3tfi No Reset
Item:
#1491041
Technical details
| Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | 01-1000V9-00170 |
| Manufacturer Part # | 01-1000V9-00170 |
| Height | 3.5" |
| Width | 7.4" |
| Depth | 7.8" |
| Weight | 0.88 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
GE/Hobart 01-1000V9-00170 Controlignition 3tfi No Reset
$361.42
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
GE/Hobart 01-1000V9-00170 Controlignition 3tfi No Reset
