Free Shipping
Free Shipping
$905.76
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
GE/Hobart ML-109658-0000Z Ml Pk Mtl 14 Saw Pulley
Item:
#1491366
Technical details
| Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | ML-109658-0000Z |
| Manufacturer Part # | ML-109658-0000Z |
| Height | 4.25" |
| Width | 15.4" |
| Depth | 15.4" |
| Weight | 17.53 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
GE/Hobart ML-109658-0000Z Ml Pk Mtl 14 Saw Pulley
$905.76
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
GE/Hobart ML-109658-0000Z Ml Pk Mtl 14 Saw Pulley