Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
GE/Hobart PS-004-09 Spiral Pin
Item:
#1491545
Technical details
| Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | PS-004-09 |
| Manufacturer Part # | PS-004-09 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.25" |
| Depth | 1.06" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
GE/Hobart PS-004-09 Spiral Pin
$1.03
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
GE/Hobart PS-004-09 Spiral Pin
