Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
GE/Hobart SC-040-16 Screw
Item:
#1491702
Technical details
| Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | SC-040-16 |
| Manufacturer Part # | SC-040-16 |
| Height | 0.65" |
| Width | 2.95" |
| Depth | 4.45" |
| Weight | 0.15 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
GE/Hobart SC-040-16 Screw
