Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
GE/Hobart SC-124-92 Screw Cap 3/8 16 X 3 1/2
Item:
#1492039
Technical details
| Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | SC-124-92 |
| Manufacturer Part # | SC-124-92 |
| Height | 0.65" |
| Width | 2.85" |
| Depth | 5.4" |
| Weight | 0.11 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
GE/Hobart SC-124-92 Screw Cap 3/8 16 X 3 1/2
