Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other SC-128-40
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
GE/Hobart SC-128-40 Screw Mach 8 32 X 2 1/4
Item:
#1492046
Technical details
| Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | SC-128-40 |
| Manufacturer Part # | SC-128-40 |
| Height | 0.35" |
| Width | 2.55" |
| Depth | 4.9" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
GE/Hobart SC-128-40 Screw Mach 8 32 X 2 1/4
