Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other SC-130-05
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
GE/Hobart SC-130-05 Screw Shieldr 5/16d X 7/8l
Item:
#1491229
Technical details
| Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | SC-130-05 |
| Manufacturer Part # | SC-130-05 |
| Height | 0.35" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
GE/Hobart SC-130-05 Screw Shieldr 5/16d X 7/8l
