Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other SD-009-09
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
GE/Hobart SD-009-09 Screw
Item:
#1490464
Technical details
| Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | SD-009-09 |
| Manufacturer Part # | SD-009-09 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 0.45" |
| Weight | 0.4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
GE/Hobart SD-009-09 Screw
$0.16
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
GE/Hobart SD-009-09 Screw