$46.70/{}
$51.52
Compare Price
You save
$4.82
(9%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
GE/Hobart SL-002-08 X 10 HOB Spring (pk 10) .850 Id X 1.15 Od
Item:
#1180200
Technical details
| Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | SL-002-08 X 10 HOB |
| Manufacturer Part # | SL-002-08 X 10 HOB |
| Height | 2.5" |
| Width | 2" |
| Depth | 2.5" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
GE/Hobart SL-002-08 X 10 HOB Spring (pk 10) .850 Id X 1.15 Od
$46.70/{}
$51.52
You save
$4.82
(9%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
GE/Hobart SL-002-08 X 10 HOB Pre-load Spring 10/pk .850" Id X 1.15" Od Tempered Spring, Washer., Hobart Mixer A120 A200

