Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other SL-003-10
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
GE/Hobart SL-003-10 Loading Spring
Item:
#1491801
Technical details
| Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | SL-003-10 |
| Manufacturer Part # | SL-003-10 |
| Height | 1.1" |
| Width | 2.9" |
| Depth | 7.85" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
GE/Hobart SL-003-10 Loading Spring
