Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other WL-003-37
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
GE/Hobart WL-003-37 Lockwasher
Item:
#1492091
Technical details
| Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | WL-003-37 |
| Manufacturer Part # | WL-003-37 |
| Height | 0.15" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 0.45" |
| Weight | 3.46 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
GE/Hobart WL-003-37 Lockwasher
$0.07
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
GE/Hobart WL-003-37 Lockwasher