Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other WL-007-25
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
GE/Hobart WL-007-25 Lockwasher 3/8 External
Item:
#1492120
Technical details
| Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | WL-007-25 |
| Manufacturer Part # | WL-007-25 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.55" |
| Depth | 0.6" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
GE/Hobart WL-007-25 Lockwasher 3/8 External