Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other WS-003-01
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
GE/Hobart WS-003-01 Washer
Item:
#1492232
Technical details
| Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | WS-003-01 |
| Manufacturer Part # | WS-003-01 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.9" |
| Depth | 0.95" |
| Weight | 8.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
GE/Hobart WS-003-01 Washer