Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other WS-005-36
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
GE/Hobart WS-005-36 Washer .375 X .750 X .062
Item:
#1492129
Technical details
| Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | WS-005-36 |
| Manufacturer Part # | WS-005-36 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.65" |
| Depth | 0.65" |
| Weight | 0.05 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
GE/Hobart WS-005-36 Washer .375 X .750 X .062
$6.35
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
GE/Hobart WS-005-36 Washer .375 X .750 X .062