Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Other .
- Authorized Other dealer, ensuring genuine commercial and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Other WS-010-20
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
GE/Hobart WS-010-20 Washer
Item:
#1492250
Technical details
| Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | WS-010-20 |
| Manufacturer Part # | WS-010-20 |
| Height | 0.1" |
| Width | 1.05" |
| Depth | 1.05" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
GE/Hobart WS-010-20 Washer
$1.18
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
GE/Hobart WS-010-20 Washer
