Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
GE/Hobart WS-031-65 Washer 19mm X 30mm X 2.5mm
Item:
#1492311
Technical details
| Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | WS-031-65 |
| Manufacturer Part # | WS-031-65 |
| Height | 0.45" |
| Width | 4.9" |
| Depth | 5.25" |
| Weight | 4 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
GE/Hobart WS-031-65 Washer 19mm X 30mm X 2.5mm