$48.84
$78.38
Compare Price
You save
$29.54
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart aftermarket .
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart XNC1X129/347119-1
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
GE/Hobart XNC1X129/347119-1 Hardware Kit
Item:
#1135645
Technical details
| Fits with Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | XNC1X129/347119-1 |
| Manufacturer Part # | XNC1X129/347119-1 |
| Height | 1" |
| Width | 2.5" |
| Depth | 3" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
GE/Hobart XNC1X129/347119-1 Hardware Kit
$48.84
$78.38
You save
$29.54
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
GE/Hobart XNC1X129/347119-1 Hardware Kit

