Delivery to:
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart aftermarket .
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart XNC24X134/277610
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
GE/Hobart XNC24X134/277610 Fuse Holder
| Fits with Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | XNC24X134/277610 |
| Manufacturer Part # | XNC24X134/277610 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
GE/Hobart XNC24X134/277610 Fuse Holder Push-turn Bayonet Cap, 250v 20 Amp, Mount Style - 1/2" Mounting Hole, For 1/4" X 1 1/4" Fuses, 1/4" Tab Terminals, Glass Or Ceramic

