$28.83
$46.27
Compare Price
You save
$17.44
(38%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
GE/Hobart XNC6X115/346078-2 Contactor 2p 30/40a 120v
Item:
#1141897
Technical details
| Fits with Manufacturer | GE/Hobart |
|---|---|
| Model Number | XNC6X115/346078-2 |
| Manufacturer Part # | XNC6X115/346078-2 |
| Height | 2.25" |
| Width | 2.75" |
| Depth | 3.5" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | China |
| Product Type | Non-OEM |
GE/Hobart XNC6X115/346078-2 Contactor 2p 30/40a 120v
$28.83
$46.27
You save
$17.44
(38%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
GE/Hobart XNC6X115/346078-2 Hartland Contactor, 2 Pole, 110/120 Volt, 30 Amp Inductive, 40 Amp Resistive
