Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Gemini Bakery Equipment 21000034 Door Switch
Item:
#1476856
Technical details
| Manufacturer | Gemini Bakery Equipment |
|---|---|
| Model Number | 21000034 |
| Manufacturer Part # | 21000034 |
| Height | 2.65" |
| Width | 2.7" |
| Depth | 6" |
| Weight | 0.83 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Gemini Bakery Equipment 21000034 Door Switch
