Free Shipping
Free Shipping
$1,156.17
Unit price
/
Unavailable
FREE Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Gemini Bakery Equipment 30151298 Belt Conveyor 4620x320
Item:
#1476924
Technical details
| Manufacturer | Gemini Bakery Equipment |
|---|---|
| Model Number | 30151298 |
| Manufacturer Part # | 30151298 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 2.32 lbs |
| Weight | 2.32 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Gemini Bakery Equipment 30151298 Belt Conveyor 4620x320
$1,156.17
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Gemini Bakery Equipment 30151298 Belt Conveyor 4620x320