Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
General Electric GX1S01R Single Stage Water Filtration System
Item:
#1476682
Technical details
| Manufacturer | General Electric |
|---|---|
| Model Number | GX1S01R |
| Manufacturer Part # | GX1S01R |
| Height | 4.9" |
| Width | 5.05" |
| Depth | 13.45" |
| Weight | 2.28 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
General Electric GX1S01R Single Stage Water Filtration System
About this item
Product Details
Product Details
General Electric GX1S01R Single Stage Water Filtration System
