Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
General Electric WB7X7183 Handle End Cap
Item:
#1476694
Technical details
| Manufacturer | General Electric |
|---|---|
| Model Number | WB7X7183 |
| Manufacturer Part # | WB7X7183 |
| Height | 2" |
| Width | 2" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.5 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
General Electric WB7X7183 Handle End Cap
