Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
General Electric WP94X20644 Outdoor Blower Motor
Item:
#1476820
Technical details
| Manufacturer | General Electric |
|---|---|
| Model Number | WP94X20644 |
| Manufacturer Part # | WP94X20644 |
| Height | 5" |
| Width | 5.3" |
| Depth | 5.65" |
| Weight | 3.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
General Electric WP94X20644 Outdoor Blower Motor
