Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
General Electric WR60X23363 Condenser Fan Motor Assem Bly
Item:
#1834109
Technical details
| Manufacturer | General Electric |
|---|---|
| Model Number | WR60X23363 |
| Manufacturer Part # | WR60X23363 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
General Electric WR60X23363 Condenser Fan Motor Assem Bly
About this item
Product Details
Product Details
General Electric WR60X23363 Condenser Fan Motor Assem Bly