$30.65
$62.91
Compare Price
You save
$32.26
(51%)
Unit price
/
Unavailable
Delivery to:
Estimated Shipping Time
Why you’ll love it
KitchenRestock.com is your trusted source for Hobart aftermarket .
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart XND19X32
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Additional Question? Ask an Expert
General Electric XND19X32 Pump Seal
Item:
#1181746
Technical details
| Fits with Manufacturer | General Electric |
|---|---|
| Model Number | XND19X32 |
| Manufacturer Part # | XND19X32 |
| Height | 1.5" |
| Width | 1.5" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
General Electric XND19X32 Pump Seal
$30.65
$62.91
You save
$32.26
(51%)
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
General Electric XND19X32 Gould Pump Seal, Stero Dishwasher


