Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
General GXR-94K (International Only) General Hardware Repair Kit Spray Valve Kit
Item:
#797419
Technical details
| Manufacturer | General |
|---|---|
| Model Number | GXR-94K |
| Manufacturer Part # | GXR-94K |
| Type | Repair Kit |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
General GXR-94K (International Only) General Hardware Repair Kit Spray Valve Kit
About this item
Product Details
Product Details
General, GXR-94K, (International Only) General Hardware Repair Kit, Spray Valve Kit
