- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Geneva 2276 Mirror Tray Round 22" Dia.
| Manufacturer | Geneva |
|---|---|
| Model Number | 2276 |
| Manufacturer Part # | 2276 |
| Material | Glass |
| Long Side / Diameter | 22" |
| Shape | Round |
| Width | 22" |
| Weight | 18 lbs |
| UPC | 00747069013830 |
| Made in USA | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Geneva , 2276, Mirror Tray, round, 22" dia., 9" clear acrylic legs, rimless, 1/4" plate glass with wood backing, black vinyl edges, Made in USA (by Lakeside)
Certifications
Made in the USA
This item was made in the United States of America.
