- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Geneva 36100 Service Cart Rectangular 42-1/2"W X 16"D X 35-1/4"H
| Manufacturer | Geneva |
|---|---|
| Model Number | 36100 |
| Manufacturer Part # | 36100 |
| Type | Serving |
| Height | 30" - 35" High |
| Finish | Specify |
| Height | 35.25" |
| Width | 42.38" |
| Depth | 16" |
| Weight | 100 lbs |
| Made in USA | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Geneva , 36100, Service Cart, rectangular, 42-1/2"W x 16"D x 35-1/4"H, (3) open shelves, high impact edge molding, 1-1/2" steel tube legs, 4" swivel casters, Made in USA (by Lakeside)
Certifications
Made in the USA
This item was made in the United States of America.
