- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Geneva 36303 Dome Display Dessert Cart Rounded Oval 44"W X 23"D X 44-1/4"H
| Manufacturer | Geneva |
|---|---|
| Model Number | 36303 |
| Manufacturer Part # | 36303 |
| Finish | Specify |
| Type | Dessert |
| Height | 40" - 45" High |
| Height | 44.25" |
| Width | 44" |
| Depth | 23" |
| Weight | 107 lbs |
| Made in USA | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Geneva , 36303, Dome Display Dessert Cart, rounded oval, 44"W x 23"D x 44-1/4"H, acrylic pivot style dome with metal knob, (3) open shelves, high impact edge molding, 1-1/2" steel tube legs, 4" swivel casters, Made in USA (by Lakeside)
Certifications
Made in the USA
This item was made in the United States of America.
