- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Geneva 37210 Liquor Cart Oval 45"W X 20"D X 39-1/4"H
| Manufacturer | Geneva |
|---|---|
| Model Number | 37210 |
| Manufacturer Part # | 37210 |
| Construction | Laminate |
| Depth (front - back) | 20" |
| Height | 39" |
| Width (side - side) | 45" |
| Height | 39.25" |
| Width | 45" |
| Depth | 20" |
| Weight | 125 lbs |
| Made in USA | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Geneva , 37210, Liquor Cart, oval, 45"W x 20"D x 39-1/4"H, (3) open shelves, round recesses on top for bottles & ice bucket, pull out mixing shelf, high impact edge molding, 1-1/2" powder coated steel tube legs, 4" swivel casters, Made in USA (by Lakeside)
Certifications
Made in the USA
This item was made in the United States of America.
