- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Geneva 70531 Serving Cart-Spice 35-1/2"W X 17-3/4"D X 32-1/4"H Oval Shaped Top
| Manufacturer | Geneva |
|---|---|
| Model Number | 70531 |
| Manufacturer Part # | 70531 |
| Type | Serving |
| Height | 30" - 35" High |
| Height | 32.25" |
| Width | 35.5" |
| Depth | 17.75" |
| Weight | 82 lbs |
| UPC | 00747069041660 |
About this item
Product Details
Product Details
Geneva , 70531, Serving Cart-Spice, 35-1/2"W x 17-3/4"D x 32-1/4"H, oval shaped top, (2) shelves, handle cut-outs on top shelf, removable middle shelf, 304 stainless rails, wood veneer overlay construction with satin varnish finish, 5" chrome wheel tops with non-marking bonded rubber exterior (2 with brakes) (by Lakeside)
