- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Geneva 74416S Space-Saver Series Room Service Table Square 36"W X 36"D X 30"H
| Manufacturer | Geneva |
|---|---|
| Model Number | 74416S |
| Manufacturer Part # | 74416S |
| Top Finish | Plastic Laminated Wood Top |
| Shape | Square Top |
| Height | 37" |
| Width | 36" |
| Depth | 36" |
| Weight | 56 lbs |
| UPC | 00747069106950 |
| Made in USA | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Geneva , 74416S, Space-Saver Series Room Service Table, square, 36"W x 36"D x 30"H, (folding frame and top for compact storage 36"W x 14"D x 37"H), spring arm leaf supports with piano hinges, mahogany woodgrain laminate top, chrome frame, 4" casters (2 with brakes), Made in USA
Certifications
Made in the USA
This item was made in the United States of America.