- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Geneva 79854 Wood Portable Back Bar 30"D X 60"W X 66"H Black Laminate Lower Interior
| Manufacturer | Geneva |
|---|---|
| Model Number | 79854 |
| Manufacturer Part # | 79854 |
| Exterior Construction | Wood Exterior |
| Width (side - side) | 51" - 60" |
| Frame / Interior Construction | Laminate Interior |
| Height | 66" |
| Width | 60" |
| Depth | 30" |
| Weight | 500 lbs |
| Made in USA | Yes |
About this item
Product Details
Product Details
Geneva , 79854, Wood Portable Back Bar, 30"D x 60"W x 66"H, black laminate lower interior, wood veneer overlay exterior, solid surface top, (3) lower compartment doors, 5" casters (4 swivel, 2 lock), Made in USA (by Lakeside)
Certifications
Made in the USA
This item was made in the United States of America.